Černý asijský škorpion

  • Červen 27, 2014

Asijský škorpion je jednoznačně nejvíce pozornost přitahující hmyz, s jakým jsme kdy přišli do kontaktu. Nejspíše je to dáno jeho hrůzu vzbuzujícím vzhledem, ale také tím, že je považován za životu nebezpečného predátora.

Larvy nosatce

  • Červen 25, 2014

Balení obsahuje 5 zčásti polámaných (způsobeno dopravou) larev nosatce, měřících cca 3 cm. Na rozdíl od ostatních druhů hmyzu mají tyto larvy jinou konzistenci. Mouční červi jsou značně křehcí a vysušení, čínští škorpioni naopak masití. Specifická struktura těchto larev nosatce lze přirovnat ke škvarkům.

Červ v čokoládě

  • Červen 19, 2014

Oblíbená pochoutka, v ČR relativně známá díky různým gadget obchůdkům. Výrobce slibuje zajímavou chuť, a my jsme zvědaví, co na nás čeká. Po vyzvednutí balíku na poště a následném rozbalení vytahujeme trochu nezvyklé balení - plechovku.

Čínský škorpion

  • Červen 17, 2014

Čínský škorpion, nazývaný též "Armor", je jeden z těch, na které jsme se opravdu těšili. Vakuové balení v sobě ukrývá plastovou uzavíratelnou kapsli s jedním velkým, nebo více drobnějšími čínskými škorpiony. Samotní škorpioni jsou tepeně upraveni, dehydratováni a následně dochuceni solí.

Larvy bource morušového

  • Duben 28, 2014

Larvy bource morušového jsme si objednávali s velkým očekáváním, v asii se totiž jedná o vyhlášenou pochoutku. Někteří jedinci dorůstají až 7,5 cm délky, ti naši však měli něco okolo 2,5 cm. Balení obsahovalo celkem 6 larev s lehkou vůní zvěřiny.

Krtonožka

  • Duben 18, 2014

Krtonožka vzbuzuje u dam i pánů odpor více než jakýkoli jiný chod na jídelníčku. Může za to samozřejmě vzhled, neboť chuť, jak se dozvíme, je stručně řečeno OK. Musím se přiznat, že i mě krtonožka decentně "děsí". Jídlo je zabaleno v klasickém vakuovém obalu s trvanlivostí šest měsíců, ale nás zajímá především obsah.

Saranče

  • Březen 9, 2014

Klasická sarančata, se kterými se setkali snad všichni. Balení obsahuje 6 středně velkých sarančat (Thailand Unique prodává ještě gigantická sarančata) průměrné délky 3,5 cm, které nás k ochutnání lákají svou vůní - mořských plodů.

Cvrček

  • Březen 5, 2014

Jestliže si cvrčky pletete se sarančaty pak vězte, že se jedná o dva odlišné jedince. Průměrný udávaný obsah balení je 12 dehydratovaných cvrčků o tělesné délce cca 3 cm. I zde je samozřejmě zachována klasická půlroční trvanlivost.

Bambusový červ

  • Leden 22, 2014

Bambusový červ je ve světě oblíbená pochoutka, proto jsme se rozhodli podniknout ochutnávku. Naše balení obsahovalo celkem 25 červů, relativně malé velikosti. Na délku sice mají cca 2 cm, ale jejich průměr je velmi malý (okolo 3 mm). Celková gramáž patří díky velkému počtu červů k největším z nabídky Thailand Unique.

Velký mix

  • Leden 21, 2014

Velký mix patří k nejžádanějšímu zboží firmy Thailand Unique. V jednom balíčku totiž obdržíte minimálně 5 druhů jedlého hmyzu. Deklarováno je toto složení: krtonožky, bambusoví červi, sarančata, cvrčci a larvy bource morušového

kategorie
Chci ochutnat